رزومه شرکت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

شركت توسعه پست هاي ايران ترانسفو به عنوان يكي از شركت هاي اقماري گروه صنعتي ايران ترانسفو در تاريخ 19/12/82 با هدف توليد تجهيرات جانبي ترانسفورماتور و  با نام " تجهيز ترانس ارس " تاسيس شد .  پس از آغاز فعاليت به صورت گسترده اقدام به مطالعه بازار و شناسايي نياز هاي صنعت برق كرد  و بدين ترتيب پا به عرصه طراحي و توليد پست هاي پيش ساخته نهاد و نام شركت از مورخ 19/06/1383 به " توسعه پست هاي ايران ترانسفو " تغيير كرد.

اين شركت در راستاي توسعه و بهينه‌سازي شبكه توزيع كشور ، با توجه به مصرف روز افزون انرژي و نياز به پست‌هاي توزيع و محدوديت‌هاي موجود در فضاهاي شهري و در نظر گرفتن مزايايي همچون ايجاد ضريب ايمني و كاربري بالا ، توجه به زيبايي و مبلمان شهري ، صرفه‌جويي در فضاي احداث پست (با توجه هزينه بسيار سنگين قيمت زمين در شهرهاي بزرگ) و از طرف ديگر به حداقل رساندن نياز به بازديدهاي دوره‌اي متداول ، اقدام به طراحي و توليد انواع پست‌هاي پيش ساخته ( كمپكت ،دو طبقه ، موبايل ، يونيت و پدمانتد و...) نموده است .

با توجه به نياز پست هاي پيش ساخته به انواع تابلوهاي فشار ضعيف ، اطلاعات و دانش لازم در زمينه طراحي و توليد اين تابلو ها (تابلو هاي فشار ضعيف توزيع ، اندازه گيري ، كنترلي و... ) به شركت منتقل گرديده و با طراحي ، توليد و انجام كليه تست هاي روتين و نوعي ، تجربه لازم در اين زمينه نيز حاصل شد. ولي در ابتداي كار با توجه به مشغله فراوان در زمينه  بازاريابي ،طراحي و توليد پست هاي پيش ساخته به عنوان يك صنعت جديد ، توليد تابلو هاي فشار ضعيف محدود به تامين نياز پست هاي پيش ساخته توليدي شركت بود. با توسعه شركت و بهره گيري از نيرو هاي متخصص و مجرب اين توليدات از محدوده تامين نياز داخلي شركت خارج شد ، بنحوي كه در حال حاضر يكي از محصولات اصلي محسوب مي گردد.


هدف از طراحي پست‌هاي پيش‌ساخته و تابلو هاي كمپكت :

  1. صرفه‌جويي در فضاي لازم جهت نصب و بهره‌برداري

  2. استفاده از تجهيزات با كيفيت بالاتر و تكنولوژي پيشرفته‌تر

  3. لحاظ نمودن شرايط محيطي و فضاي نصب

  4. كاهش زمان لازم جهت تجهيز و برقدار نمودن پست هاي توزيع

You are here: درباره ما

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز1815
mod_vvisit_counterاین ماه55868
mod_vvisit_counterکل بازدیدها416490

خدمات پس از فروش

- طراحی و نظارت پست های فشار قوی و خطوط انتقال

- نصب، تست و راه اندازی پست های فشار قوی و خطوط انتقال به صورت کلید در دست

ادامه...

تماس با ما

آدرس : زنجان - شهرک صنعتی شماره یک علی آباد انتهای بلوار پرفسور ثبوتی - خیابان دی جنوبی - شرکت توسعه پست های ایران ترانسفو

  • تلفن: 32223001-32223002 (024)
  • فروش: 32223018 (024)
  • فکس: 32223017 (024)
  • ایمیل: info@itsd-co.com